Terapia małżeńska – rozwiąż problemy z partnerem

Na psychoterapia-uk.pl/index.php/services/terapia-par/ poznasz wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą Ci w terapii małżeńskiej UK.

Każde małżeństwo może popaść w rozmaite kryzysy. Całe szczęście teraz można się z nimi uporać wyjątkowo sprawnie. Idealnym rozwiązaniem okazuje się być terapia małżeńska przeprowadzana przez psychoterapeutę posiadającego odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje.

Terapia małżeńska – w jakich problemach może pomóc?

Do terapeuty udają się pary zmagające się z rozmaitymi kłopotami. Terapeuta pomaga przezwyciężyć kryzysy powiązane z niedochowaniem wierności jednego z partnerów, a także udzieli pomocy w przypadku uzależnienia, jednak tutaj często potrzebne będzie też specjalistyczne leczenie pacjenta. Psycholog wspomoże w czasie problemów zdrowotnych małżonków lub ich dzieci. Jest nieoceniony w sytuacji, kiedy pomiędzy mężem i żoną dochodzi do konfliktów, których nie potrafią przezwyciężyć sami. Uczestnictwo w terapii małżeńskiej pomaga również pokonać trudności oraz scementować partnerstwo. Poprawia się zdolność porozumiewania się między małżonkami – dzięku temu ich małżeństwo rozkwita, a nie stoi w miejscu. Terapeuta uświadamia partnerom jakie mają potrzeby i oczekiwania. Uczy on, że małżeństwo to nie tylko branie, ale także oferowanie czegoś w zamian. Wsparcie terapeuty sprawia, że możliwe jest określenie przyczyn leżących u podstaw małżeńskich kłopotów. Małżeństwo, które odbyło terapię małżeńską posiada wiedzę niezbędną do tego, aby efektywnie pokonywać problemy w następnych latach.

Terapia małżeńska – co wtedy, kiedy mieszka się w Wielkiej Brytanii?

Emigracja z Polski, która trafiła na Wyspy spowodowała, że dzisiaj bez większych problemów można znaleźć polskiego psychologa też na terenie UK. Porozumiewanie się w języku polskim usprawnia proces terapii i podnosi komfort małżeństwa, które zdecydowało się na pomoc specjalisty. Również na emigracji warto zawalczyć o własny związek, który bardzo często właśnie po opuszczeniu kraju zaczyna borykać się z rozmaitymi kłopotami. Powinno się wiedzieć, że terapia nie jest wstydem, a na skutek niej związek jest w stanie wkroczyć na całkiem nowe tory. Rozejście się to zawsze ostateczne wyjście.

Nasza siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339