Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Nie posiadasz wiedzy w tej dziedzinie? Skontaktuj się z polskim psychologiem w UK.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną powodu Brexitu zjawisko emigracji wyhamowało, jednak ciągle nie brak chętnych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii wywołuje szereg utrapień, z którymi trudno jest sobie poradzić samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakimi utrapieniami się upora?

Pobyt na Wyspach oraz mające z tym związek odseparowanie od bliskich, jak również praca na terenie obcego państwa, rodzą wiele problemów, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Separacja z rodziną często powoduje ogromny stres. Do tego nieraz dochodzą też trudności z dostaniem etatu lub nawiązaniem znajomości ze współpracownikami. Bariera językowa, która ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do utrudniających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania tego typu naprawdę trudno jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie wolno bać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że informacje przekazane podczas wizyty zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresem, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta odbywa się po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co mówi jej specjalista.

Nasza siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339