WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Kliknij w to miejsce, jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta opieki WordPress.

WordPress, który został stworzony przede wszystkim jako platforma blogowa, szybko stał się nadzwyczaj często używanym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, że jest szybki oraz bez trudu można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, korzysta się z niego dzisiaj do tworzenia sklepów internetowych i złożonych stron firmowych. Jednak ten system zarządzania treścią może być źródłem przykrych sytuacji, z tej przyczyny ważną i pomocną usługą staje się aktualizacja WordPressa.

Z jakiego powodu warto zlecić opiekę techniczną nad stroną profesjonaliście?

Głównym warunkiem bezpieczeństwa strony internetowej jest niewątpliwie aktualizowanie jej do obowiązującej wersji systemu zarządzania treścią. Nagminnie jednak podmioty po zaprojektowaniu strony zaniedbują cykliczną instalację najnowszych edycji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co wystawiają stronę na zawirusowanie lub ataki hakerskie. Na domiar tego, mimo iż WordPress jest całkiem łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować nieprzewidzianymi komplikacjami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Stąd też istotne jest, by działanie to realizował zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału IT, warto zlecić utrzymanie WordPressa specjaliście.

Aktualizacja WordPressa – usługa dla dużych i małych przedsiębiorstw i blogerów

Usługa opieki technicznej nad stroną www to oferta kierowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, tak małych jak i większych firm, którzy troszczą się o sprawne i trwałe funkcjonowanie ich strony firmowej oraz ochronę jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest także freelancerom oraz blogerom mającym prywatne strony www. W elementarnym dostępnym pakiecie zawarta wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji CMS-a oraz usuwanie skutków zawirusowania. W wyższych pakietach oferowane są również rozmaitego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian wtyczek oraz zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]