Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Jeżeli interesuje Cię korzystna oferta tworzenia sklepu WooCommerce, zajrzyj na wpmagus.pl.

Prowadzisz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz żadną stroną www i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest doskonałym rozwiązaniem.

Dlaczego warto założyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromnym powodzeniem cieszą się witryny projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano owej wtyczce, ma sporo zalet. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z stosując darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, że łatwiej jest pozyskać pozycje w Top10 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dać się znaleźć szerszej grupie klientów. Na skutek użycia dedykowanych wtyczek podnosi się także elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim założyć płatności on-line i zaoferować klientom wykonanie przelewów za zamówienie np. za pośrednictwem Przelewy24.pl albo DotPay.pl. WooCommerce daje również możliwość analizy sprzedaży (opracowanie przeróżnego typu statystyk) oraz podpięcia z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce powierz profesjonalistom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo oraz instalację jedynie wypróbowanych, potrzebnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci stworzą także blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o promocjach oraz nowościach lub publikować opinie i różne porady dotyczące oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]