Usługa cateringowa – postaw na wykwalifikowany zespół

Jesteś zainteresowany ofertą firm cateringowych w Krakowie? Kliknij tutaj.

Kiedy organizujesz wystawny event firmowy czy rodzinny, na który zapraszasz ogromną liczbę gości, prawdopodobnie nie dasz rady w pojedynkę zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując popularne przekąski i napoje w najbliższym sklepie – prestiżowe wydarzenia zwykle wymagają uroczystej oprawy również w obszarze potraw. Wszak nie godzi się stawiać na stolikach gości po prostu herbatników oraz wody mineralnej. W takich przypadkach idealnym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Catering okolicznościowy lub dla firm – oferta usług doświadczonych catererów

Profesjonalne firmy doświadczone w dostarczaniu usług cateringu przeważnie oferują kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji komunii, chrzcin czy ślubów, catering dla firm i catering świąteczny, a więc przygotowanie dań na Wigilię. Oferty te są dobrze dopasowane do potrzeb poszczególnych wydarzeń, przez co wyraźnie różnią się od siebie np. kosztem i wachlarzem potraw sugerowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej należy pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą przejrzyście przedstawić swoje oczekiwania, lecz jednocześnie być też otwartym na jego rady. W końcu dla caterera organizacja imprez różnego rodzaju to chleb powszedni, a długoletnia praktyka w tej branży powoduje, że może on podpowiedzieć rozwiązania, które zadowolą ogół naszych gości.

Wynajęcie cateringu to oszczędność czasu

Przyrządzanie poczęstunku nawet dla skromnej ilości gości może stać się ogromnym problemem, głównie wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to osobiście. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na uzgodnienie innych ważnych elementów eventu. Jest to również możliwość zaserwowania gościom fenomenalnych posiłków przyrządzanych przez profesjonalnych kucharzy. Należy przy tym zaznaczyć, że istotnym przymiotem posiłków, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale również ich kompozycja. Ponadto firmy, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają także swoją ekipę wykwalifikowanych kelnerów.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]