Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

Jeżeli interesuje Cię aktualna oferta sali weselnej w okolicach Krakowa, zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni nowożeńców oraz sproszeni goście będę mówić przez kilka miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na urządzenie przyjęcia dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której goście spędzą ten uroczysty wieczór w wygodnych warunkach.

Dom weselny – liczy się jego odległość od kościoła i pojemność

Poszukując lokalu na wesele narzeczeni powinna wziąć pod uwagę kilka ważnych okoliczności. Na wstępie musi znać ilość zaproszonych gości, aby być pewnym, że w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakiej odległości od kościoła położona jest sala weselna oraz czy dojazd do niej nie będzie uciążliwy. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innym mieście, powinno się szukać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, czyli ułożenie menu, udekorowanie sali i znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny dla młodych par z okolic Krakowa

Narzeczeni z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą urządzić przyjęcie weselne w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach biesiady ślubne wyprawia się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się zniewalającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć około 130 osób. Wesele można urządzić też w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez trudu aż 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, że położony jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Przejazd gości po ceremonii do Pałacu nie powinien zatem trwać dłużej aniżeli 30 minut.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]