Sprzątanie strychów i piwnic – usługa coraz bardziej popularna

Na maxgruz.pl/oferta/sprzatanie-piwnic-i-strychow/ dowiesz się, kto oferuje opróżnianie piwnic Kraków

W większości domów znajduje się piwnica i strych. W zdecydowanej większości przypadków miejsca te służą nam jako składziki na najróżniejsze starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie używamy, przenosimy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co wówczas, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu zacznie być nam potrzebna? Wówczas można postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma opróżnianie strychów i piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co uprzątnąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Stawiają na nie osoby, które z różnych przyczyn muszą posprzątać ogromną powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma jest w stanie usunąć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko małe przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale nawet meble lub popsuty sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miejscowościach, to doskonały wybór, jeśli na strychu bądź w piwnicy schowaliśmy niepotrzebne szafy, fotele, kanapy czy meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest niemałym wyzwaniem. Powinno się wiedzieć, że na ogół na terenie małych gmin, takich dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie 2-4 razy w ciągu roku, ponieważ zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie podejmują się wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze proponują fachowe firmy?

Profesjonalne firmy, które zajmują się sprzątaniem piwnic oraz strychów mogą nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady i niepotrzebne przedmioty. W ofercie znajduje się też podstawienie odpowiedniego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi śmieci, troszcząc się o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zatroszczą się o to, aby podczas prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Nasza siedziba:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]