Serwis okien PCV i drewnianych – to ważne!

Na www.serwismeteo.pl zlecisz serwis okien Warszawa.

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego typu wypaczenia i zniszczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie działają też czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile nieskomplikowane czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może także zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]