Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Zamów organizację przyjęć okolicznościowych na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś myśli o organizacji wielkiej imprezy rodzinnej, na ogół naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Tymczasem ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przyjeżdża grono bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to także chrzciny, komunie święte czy „18-tki”. Kiedy spis gości jest długi, zwykle nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas musimy zabukować stosowną do okazji salę.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zagwarantuj uczestnikom imprezy właściwe warunki

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka lub przyjęcie urodzinowe, w której będą brać udział przede wszystkim osoby dorosłe, uczestnikom należy udostępnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Natomiast zabawy, w których znaczną grupę uczestników mogą dzieci, a więc komunie czy chrzciny, rekomenduje się urządzić w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się tak szybko sytuacją i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Dania oferowane zaproszonym także trzeba dopasować do rodzaju przyjęcia. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc sięgnąć po pomoc firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o wyśmienite potrawy, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w dworskiej atmosferze

Wynajęcie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, nie jest wielką trudne, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dekad w nieomal królewskiej atmosferze urządzane są w nim chrzty, przyjęcia komunijne oraz – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu można wynająć jedną lub kilka sal, w których bez trudu można pomieścić nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei jeżeli zabawa ma być zaplanowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się aż trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia dań, poprzez ustawienie i dekorację stołów, aż po doświadczoną kadrę kucharzy i kelnerów.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]