Przyjęcia urodzinowe dla dzieci – możesz organizować je w sali zabaw

Rocznica urodzin to jedna z nielicznych okazji, które celebrujemy z równie intensywną radością przez dziesięciolecia. Nikt jakkolwiek nie odnosi się do tematu przyjęcia z okazji urodzin z taką uniesieniem jak dzieci – każda kolejna rocznica urodzin to dla malucha najciekawszy dzień w roku, na który wyczekuje z ekscytacją.

Przyjęcia urodzinowe – w centrum zabaw czy w mieszkaniu?

Instynktowną myślą rodziców jest zwykle to, iż urodziny najłatwiej urządzić w mieszkaniu. Związane jest to jednakże z koniecznością samodzielnego zapewnienia zabaw różniących się od tych, w jakich znajomi dziecka uczestniczą podczas zwyczajnych odwiedzin, a także przyrządzenia smakołyków dla kilkulatków i ich rodziców. O ile organizacja urodzin, na które będzie zaproszonych 5-6 małych dzieci nie będzie sprawiać kłopotów, to już przy szerszej grupie gości, w mieszkaniu średniej wielkości może nie być na tyle miejsca, by dorośli i dzieciaki spędzili ten dzień komfortowo. Wynajem sali na urodziny w wielu przypadkach może zatem być najlepszym rozwiązaniem.

Urodziny dla dziecka – przyjęcia z motywem księżniczek bądź superbohaterskim

Organizacja urodzin w centrum zabawy na niemało atutów. Przede wszystkim nie musimy w ogóle myśleć o kwestiach – smakołyki dla maluchów oraz zaproszenia na imprezę przyszykuje właściciel sali, a opiekuni będą mogli skorzystać z herbat i sandwiczy oferowanych w kawiarni. W zależności od wybranej oferty w imprezie urodzinowej może uczestniczyć nawet do 30 dzieci, dla których absolutnie nie będzie za mało miejsca, bo na czas trwania urodzin centrum zabawy jest w całości do dyspozycji małych gości. Dzieci spędzą również czas na grach zaplanowanych przez wprawnego animatora. Możliwa jest też organizacja tematycznej imprezy urodzinowej, na przykład z motywami straży pożarnej, superbohaterskimi lub jednorożców.