Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków - więcej informacji o tej usłudze.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma niezmierne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zadbać o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają najczęściej 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Aby jego sugestie zostały zrealizowane, zwykle potrzebny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]