Profesjonalne czyszczenie grobów

Zleć opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze nagrobków naszych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy czas, by się nimi zająć – także, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Największe problemy stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki muszą pozostać brudne – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na taką usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także pochodne usługi, takie jak zakładanie siedzeń oraz pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Stawki, które trzeba zapłacić osobom czuwającym nad grobami naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od rodzaju pomocy – kiedy decydujemy się na tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem około czterystu zł rocznie. Nie zapominajmy, że stawki zależne są również od rozmiarów nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Nasza siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]