Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

Wszystko o parkingu długoterminowym Balice odszukasz w tym miejscu.

Wybierasz się na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w okolicy portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących aut pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie w przypadku pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w autobusie miejskim lub pociągu.

Parking długoterminowy – dlaczego warto korzystać z jego usług?

Znaczącą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy także bezpłatny przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet bądź telefonicznie – szybko i bez trudności, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem. Kolejnym atutem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]