Organizujesz Wigilię dla swoich pracowników – zamów catering świąteczny

Na https://lastrada.pl/catering-swiateczny/ zamówisz catering świąteczny.

Ostatni tydzień roku to czas, który spędzamy z reguły z bliskimi, ale spotkania świąteczne urządzane są też w firmach. Częstokroć załoga firmy aranżuje je na własną rękę, własnoręcznie przyrządzając bożonarodzeniowe smakołyki, jednakże w dużych zakładach pracy ten model działania często nie jest efektywny. Aby więc pomóc sobie przy przygotowania firmowych spotkań wigilijnych, na dziesiątki osób, jak i tych w małym gronie, rekomendujemy skorzystać z usługi cateringu świątecznego.

Barszcz czerwony, ryby, pierogi z kapustą i grzybami – o cateringu świątecznym

Niewątpliwie na wigilijnym stole musi być podanych jak najwięcej tradycyjnych świątecznych potraw. To przede wszystkim ryby, np. chrupki filet z pstrąga bądź karpia, a także zupy – z całą pewnością żurek i barszcz czerwony, ewentualnie także zupa rybna. Nie może zabraknąć też krokietów z grzybami i kapustą, które przeważnie serwowane są razem z wspomnianym już barszczem czerwonym. Firmowa impreza wigilijna nie byłaby kompletna bez przekąsek na zimno, między innymi bez sałatki śledziowej albo ryby po grecku. Wypada też zatroszczyć się o smakowity frykas na koniec obiadu. Na stół świąteczny rekomendujemy kutię z miodem, makowiec bądź puszysty sernik.

Kiedy zamawiać catering świąteczny?

Za organizację Wigilii w firmie warto wziąć się z odpowiednim wyprzedzeniem. Trzeba określić termin wydarzenia oraz zestawić go z planem urlopów zatrudnionych. Umożliwia to dokładne określenie prawdopodobnej liczby uczestników imprezy, a w rezultacie pomoże zamówić stosowną liczbę porcji. Rekomendujemy skonsultować z załogą menu i wspólnie wybrać te potrawy z portfolio firmy cateringowej, które wszystkim smakują. Ważne jest też to, aby mieć wiedzę czy ktokolwiek z pracowników ma uczulenie, np. na orzechy, które mogą znajdować się w w wypiekach, lub są w ekipie firmy osoby, które nie jadają ryb i mięsa. Dla tych pracowników trzeba zamówić potrawy odpowiadające ich diecie. Firmy cateringowe zajmujące się przygotowaniem dań świątecznych akceptują zlecenia przez większość grudnia, jakkolwiek nie zalecamy odkładać tego na ostatnią chwilę.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]