Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Więcej na temat Balice parking na pandaparking.pl.

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, lecz to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwiezienie pod port lotniczy, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy postawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]