parking lotnisko kraków balice

Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Wygoda, możliwość przybycia także w bardzo odległe miasta świata i szybkość – to najistotniejsze plusy podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu transport zdobył duże uznanie. Podróż, której elementem jest przelot, łączy się jednakże z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest bez wątpienia konieczność dostania się na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać dziesiątki kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne kwestie łączące się z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Krakowie – podróżuj bez trosk, twoje auto jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dojechać swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, toteż w czasie podróży nie muszą na pewno się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji online, wobec tego nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest ogromnie istotne w czasie silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja asysty pracowników

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony w pobliżu lotnisku możemy liczyć też na wiele udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia sposobność skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Co więcej, podróżni mogą uzyskać wsparcie personelu parkingu w nagłych przypadkach, jak np. ujście powietrza w oponach czy też rozładowany akumulator.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]