Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

Dalsze informacje o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, będące z reguły istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo wesela, komunie bądź chrzty, od dawna przestały być urządzane w domu jedynie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Obecnie są to imprezy, w których uczestniczy często blisko stu gości. Jasne jest więc to, iż jedna osoba nie będzie w stanie samodzielnie wymyślić jadłospisu, a potem przyrządzać oraz zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa planowane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wynikło duże zapotrzebowanie na catering weselny.

Czemu warto zamówić catering weselny?

Organizowanie przyjęcia weselnego to ogromny stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na wybór ozdób sali, przygotowanie zaproszeń , sporządzanie listy gości czy szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność zagwarantowania odpowiedniej ilości napojów i zakąsek podawanych w czasie przyjęcia, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłych dań, które oczarują zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Obiad na weselu musi mieć właściwą oprawę. Goście bowiem oczekują tego, aby stoliki były wspaniale przystrojone i prawidłowo nakryte, potrawy były wyśmienite i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także by kelnerzy w profesjonalny sposób serwowała gościom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych managerów, kelnerów oraz kucharzy, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych urządzanych w tradycyjnych salach.

Catering weselny – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej rządzi się własnymi normami, tak w przedmiocie zabaw dla uczestników, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły posiadają ułożoną wstępnie listę proponowanych dań głównych, deserów oraz napojów zgodnych z estetyką wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy bądź otrzymać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej pracownikiem. Klient może zatem osobiście skomponować kartę dań z sugerowanych dań. Wypada jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe pomysły i często na życzenie zamawiającego są gotowe przygotować indywidualne kompozycje potraw.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]