Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Więcej informacji o cateringu dla firm Katowice.

Ważne spotkanie biznesowe, warsztaty lub konferencja – każde większe przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed koniecznością przygotowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z wieloma zadaniami, które na ogół nie są w zakresie czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie posiłków oraz napojów dla jego gości. Jeśli na urządzanym spotkaniu mają pojawić się spore tłumy, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu dla firm.

Catering firmowy – przekąski, które można szybko zjeść

Warsztaty oraz konferencje biznesowe to wydarzenia, które przeciętnie trwają po 5-6 godzin, częstokroć nawet przez kilka kolejnych dni. Ich partycypanci dostają dokładny grafik prelekcji, pomiędzy którymi przewidziane są zazwyczaj dwie kilkunastominutowe przerwy, w czasie których trudno jest zjeść duży posiłek w najbliższej kafeterii. Z tej przyczyny tak ważne jest zapewnienie gościom napojów oraz niewielkich przekąsek, które mogą błyskawicznie spożyć w ciągu przerwy, a o ile organizator zezwoli, także zanieść ze sobą na salę prelekcji. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, a także z małym poczęstunkiem, które można zjeść bez niebezpieczeństwa ubrudzenia koszuli i dłoni. W ramach usługi cateringu biurowego udostępniane są także urządzenia do przyrządzania napojów gorących.

Czemu opłaca się wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest bardzo ważna, pozwala bowiem uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach intensywnego skupienia. Co więcej jest to też szansa kontaktu z innymi gośćmi i obgadania w luźnej atmosferze kwestii poruszanych na kursie. Automat z herbatą i różnymi napojami, który można spotkać na stołówkach obiektów konferencyjnych, nigdy nie zastąpi perfekcyjnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych sympozjów czy płatnych wykładów nie powinni przecież pić z papierowych kubeczków, spożywając przyniesione z domu lub zakupione po drodze w spożywczaku sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podkreśli więc prestiż spotkania i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator pomyślał także o komforcie gości.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]