Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Potrzebujesz pomocy specjalistów z biura architektonicznego Kraków? Dobrze trafiłeś! Odwiedź http://bit.ly/2MDseSJ.

Biuro architektoniczne oferuje obszerne spektrum usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w wygodnym i funkcjonalnym domu, ale też kieruje ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt przygotowuje całościowy projekt budynku, a później aktywnie sprawuje kontrolę nad zaawansowaniem prac, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje renowację budynku albo występuje z propozycją aranżacji już istniejących domów.

W czym pomoże Ci rzetelna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię pomysłowe, nowatorskie projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych budynków w okolicy? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie funkcjonalny, a zarazem przytulny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z współczesnymi trendami architektonicznymi.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty wnętrz mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje to m.in. pensjonaty, obiekty rekreacyjne, biura i żłobki. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu, a także indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasza pracownia architektoniczna może także opracować plan obszernych i praktycznych garderób, które umożliwią najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]