Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Więcej informacji o automatycznej obsłudze należności znajdziesz tu.

Biznesmeni cały czas poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a zarazem zredukować czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale również obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z serwisem mass collect

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a później śledzi czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko większych przedsiębiorstw, ale też i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają około 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, wyjątkowo przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie natrafiają na problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania faktur dla firm oferujących usługi, biur podróży i domów wypoczynkowych

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to użyteczna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy abonamentowe, tym samym znakomicie zda egzamin w uczelniach prywatnych albo językowych, czy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, pensjonaty, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]