Kurs modelowania w Blender 3D – czego można się nauczyć?

Nie zwlekaj! Wybierz aktualną ofertę kursu Blender w rozsądnej cenie.

Świat grafiki nieustająco ewoluuje i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych technik preferując kreowanie swoich dzieł tylko w tzw. digitalu. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko swobodę sporządzania dzieł 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie generuje obecnie dużych kosztów – można po prostu pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który przy tym jest całkiem bezpłatny.

Nauka modelowania 3D na własną rękę może być frustrująca

Obsługę każdego oprogramowania można opanować we własnym zakresie, jednak proces ten ciągnie się wtedy dłużej i często jest dość irytujący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści przede wszystkim tym, którzy dopiero poznają program Blender. Oswajanie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeśli będzie prowadzone pod okiem znającego program nauczyciela. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez kursanta zwracając uwagę na detale, które wymagają dopracowania oraz proponując ku temu stosowne drogi. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, by odbywał się on w jak najmniejszych zespołach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D entuzjastów animacji a także profesjonalistów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dziś zdolnością pożądaną i cenioną głównie w świecie filmu, gier wideo i projektowania. Poznanie programu Blender 3D poszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne prace, które później można bez obaw dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży gier komputerowych i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju kursów to po prostu artyści i hobbyści, którzy pragną odkryć nowe formy ekspresji bądź poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]