Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Kurs digital painting - poznaj bezkonkurencyjną ofertę

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w reklamie, filmie i grach komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, a także obrabiać zdjęcia w programach graficznych. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak używać warstw i masek, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową poradą, prowadzą korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na ASP oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z animacją, grami komputerowymi, filmem i reklamą.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]