Budowa domów drewnianych – doświadczeni specjaliści to podstawa

Więcej szczegółów o budowie domów drewnianych Małopolska na domygoralskie.com.

Szereg osób marzy o wybudowaniu własnego domu. Wielu z nich udaje się zrealizować to pragnienie. Jeszcze jakiś czas temu w polskim krajobrazie najczęściej dostrzec można było domy mające kształt popularnego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się też wielkimi stratami energii. Obecnie wygląda to zupełnie inaczej. Niezwykle chętnie decydujemy się na domy wybudowane z drewna stanowiące połączenie znanego od lat stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak rewelacyjnie połączyć nowoczesność i tradycję?

Domy budowane z drewna to obecnie najlepszy przykład na to, jak efektywnie można łączyć tradycyjny styl podhalański z innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam wygodę. Styl góralski – bo tak na ogół określa się też styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, charakterystyczny dach pokryty gontem, weranda lub balkon – to typowe cechy domu, który wzniesiono właśnie w stylu podhalańskim. Aby jednak taki dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, z chęcią wykorzystują też inne nowatorskie materiały. Tego rodzaju dom może być także energooszczędny. W tym celu architekci dbają o dość zwartą bryłę domu, zalecają dobór właściwych okien oraz odpowiednie ocieplenie. Domy drewniane wzniesione w stylu podhalańskim połączonym z nowoczesnymi elementami spotkać można często w w jednej części naszego kraju. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której leży piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt fachowcom

Wykonanie wysokiej jakości projektu domu z drewna, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do prostych. Dlatego najlepiej jest zlecić to zadanie fachowcom. Nie inaczej jest już na etapie budowy domu. Tylko wtedy będzie można mieć pewność, że dom będzie prezentował się bardzo dobrze, a jednocześnie będzie trwały oraz komfortowy w użytkowaniu.

Nasza siedziba:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]