Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Dalsze informacje o słojach z kranikiem.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, które znajdują wiele zastosowań. Jak można je wykorzystać? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają duże pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on często używany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania lemoniad, kompotów, oranżad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego zaletą jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]