Serwetki gastronomiczne – wybierz najwyższą jakość

Jeśli chcesz zamówić serwetki gastronomiczne, zobacz tutaj.

Papierowe serwetki to artykuły higieniczne, które muszą znaleźć się na wyposażeniu każdego baru, kawiarni czy dowolnego lokalu podającego posiłki. Które rodzaje serwetek są najczęściej wybierane? Na co wypada zwrócić uwagę podczas zamawiania tego produktu?

Serwetki gastronomiczne – zastosowanie

Serwetki papierowe są wykorzystywane w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez lodziarnie, szkolne i uniwersyteckie stołówki, sale bankietowe, herbaciarnie, aż po puby. Te materiały higieniczne jednokrotnego użycia doskonale zastępują klasyczne chusteczki wytworzone z tkaniny, a zarazem pozwalają oszczędzić na wydatkach składowania oraz ich czyszczenia. W sprzedaży znajdziemy różnego typu serwetki gastronomiczne – jednowarstwowe serwetki dyspenserowe przeznaczone do barów samoobsługowych oraz mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie rozdzielają się podczas używania, przez co świetnie spełniają swoje zadanie.

Papierowe serwetki – jakie wybrać?

Chciałbyś wyposażyć swój lokal gastronomiczny w mocne serwetki papierowe? Weź pod uwagę te, które są dozowane po jednej sztuce. Pozwala to na uzyskanie znacznych oszczędności, zmniejszając w tym samym czasie ilość wytwarzanych odpadów. Często wykorzystywane są również dekoracyjne serwetki papierowe, sprzedawane w różnych kolorach – są one produkowane dla restauracji, w których niezmiernie istotne jest utrzymanie najlepszego wrażenia. Warto osobno wspomnieć o składanych papierowych serwetkach marki Tork, które cechują się fenomenalną absorpcją wody oraz trwałością. Produkty te można nabyć zarówno w wersji dostosowanej do standardowych dozowników na stolik (pionowych oraz poziomych), jak i dozowników do zabudowy albo na ladę.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]