Profesjonalne odświeżacze powietrza

Więcej szczegółów o neutralizatorach zapachu.

Na to, jak mieszkanie będzie postrzegane przez gości, oddziałuje nie tylko jego wygląd. Równie ważne okazują się zapachy. Niestety, nawet przy zachowaniu całkowitego porządku, nie jesteśmy w stanie wyeliminować z mieszkania wszelkich przyczyn nieprzyjemnych nut zapachowych. Mogą one napływać z toalety, kuchni, jak również innych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz metod, dzięki którym możemy ukryć krępujące zapachy, a niekiedy całkiem je wyeliminować, jest naprawdę szeroki. Najlepsze efekty zapewnia stosowanie odświeżaczy powietrza.

Odświeżacze powietrza – koncentraty i wkłady do muszli

Odświeżacze powietrza występują w różnych postaciach, co sprawia, że bez problemu dobierzemy je do indywidualnych wymogów. Bardzo popularna postać, w jakiej występują profesjonalne odświeżacze powietrza to koncentrat w płynie. Trzeba rozcieńczyć go w wodzie do właściwej proporcji, a potem przelać do pojemnika z rozpylaczem i użyć w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu. Odświeżacze powietrza przyjmują również inne formy – przykładowo specjalnych kostek do muszli klozetowej czy też pisuaru, a także automatycznych rozpylaczy, uruchamiających się po wykryciu odpowiedniego stężenia niektórych substancji lub w określonych godzinach.

Neutralizatory zapachu – dla firm sprzątających

Profesjonalne neutralizatory zapachu, odmiennie do preparatów sporządzonych z myślą o domowym użytku, są przeznaczone do szerszych zastosowań. Główną grupę ich odbiorców tworzą firmy sprzątające. Za ich pomocą mogą w sprzątanych łazienkach i innych pomieszczeniach zlikwidować nieprzyjemne nuty. Odświeżacze powietrza są również stosowane przez inne firmy – na przykład stacje benzynowe, kina bądź restauracje, jak również placówki jak np. szkoły i urzędy oraz inne podmioty posiadające własne, ogólnodostępne toalety.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]