Profesjonalną odzież sportową kupuj w sklepie Hummel!

Kup produkty Hummel.

Nasi rodacy lubią wysiłek fizyczny. Wielu z nas ćwiczy jogę w zaciszu domowym, chodzi regularnie na siłownię lub jeździ na rowerze. Poza tym od paru lat bieganie zyskało popularność, a także liczne sporty drużynowe, które obecnie nie tylko oglądamy w telewizji, ale i nierzadko uprawiamy rekreacyjnie. Każdy, kto ćwiczy regularnie z pewnością zauważył, iż właściwie dopasowana odzież sportowa zwiększa znacznie nasz komfort podczas aktywności fizycznej.

Stroje Hummel nie tylko dla uprawiających piłkę ręczną i nożną

Doświadczeni sportowcy doceniają buty, akcesoria i odzież sportową duńskiej marki Hummel, która od wielu lat działa na polskim rynku. Historia firmy Hummel sięga lat 20-tych uprzedniego wieku. Już po paru latach aktywności Hummel zapisał się na kartach dziejów sportu, rozpoczynając szeroką sprzedaż pierwszych korków piłkarskich. Hummel silnie kojarzony jest także z piłką ręczną – finansuje mnóstwo składów ligowych i narodowych w dziesiątkach krajów świata. W ofercie Hummel znajdziemy też odzież zaprojektowaną dla innych dziedzin sportu, jak futsal czy siatkówka , a także m.in. stroje do biegania.

Sklepy Hummel – tradycyjne i internetowe

W sklepach oferujących buty oraz odzież Hummel znajdziemy duży wybór strojów do popularnych nad Wisłą sportów drużynowych, a więc do piłki nożnej, ręcznej, siatkówki i koszykówki, w tym także kompletów odzieży dla sportowców dorosłych, jak i dzieci. Firma ta wytwarza także komfortową odzież na co dzień, która bez wątpienia spełni oczekiwania każdego, kto preferuje nosić się na luzie również poza boiskiem. Jeśli zatem kochasz sport, wypróbuj odzież tego producenta – zdołasz zamówić ją przez internet albo kupić w stacjonarnym sklepie sportowym. Obojętnie którą drogę kupna wybierzesz, miej na uwadze, by zawsze kupować tylko oryginalne akcesoria w sklepach prowadzonych przez licencjonowanych dystrybutorów Hummel.

Nasza siedziba:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]