Oryginalne części do Renault – gdzie ich szukać?

Chcesz zamówić części do Renault Kraków? Wejdź na france-car.com.pl.

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego producent są sprzedawane w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z auta tej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasza siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]