Oferta dla producentów żywności – hurtowa sprzedaż słoików i butelek szklanych

Tu znajdziesz aktualną ofertę hurtowni słoików.

Produkcja artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż większością rynku produktów spożywczych rządzą gigantyczne marki, jest to jednocześnie branża, w której bardzo dobrze radzą sobie małe firmy, o ile zachęcą klienta do swojego niszowego, smakowitego lub zdrowego wyrobu. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zapakowana tak, żeby produkt długo pozostał zdatny do spożycia, a zatem m.in. w szklane butelki oraz słoiczki. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Słoiki oraz butelki w hurcie to metoda optymalizacji wydatków

Wiadomym jest, iż oferty od dostawców kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się zdecydowanie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niewielką manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo pasty warzywne, soki bądź marmolady, będzie zużywać co roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, ale ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy. Kupno słoików i butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego nie tylko metodą zmniejszenia wydatków, ponieważ zamawiając opakowania całymi paletami przeważnie można liczyć na spory rabat od dostawcy, ale również oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników ze szkła znacznie obniży się, gdy zamówimy je u krajowego hurtownika słoików i butelek. W ten sposób również otrzyma towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoiczki i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i objętości butelki ze szkła (doskonałe do rozlewania piwa, soków czy wina) i słoje. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od wielkości opakowań – po 400, 1700, a nawet 3200 sztuk wybranego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi autami transportowymi mogą także odebrać zamówiony towar osobiście ze składu sprzedającego. Razem z słoiczkami i butelkami w hurcie można również kupić odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]