Maseczka z przyłbicą Mini Shield – zapewnij sobie swobodne oddychanie

Więcej o maseczkach wielokrotnego użytku na https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie kraje, na skroś przeistoczył nasze relacje społeczne oraz bieg życia. Normy dystansu społecznego nakładają obowiązek stosowania różnych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed potencjalnym ryzykiem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do sklepu lub restauracji, gdzie zazwyczaj napotykamy większą gromadę ludzi, powinniśmy dla bezpieczeństwa nosić na nosie i ustach maseczkę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli ciężko oddychamy w typowej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowa – lekka i trwała

Osoby, które uważają ochronne maski z bawełny za niekomfortowe i mają trudności ze swobodnym oddychaniem podczas ich noszenia, mogą zakupić mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona przed kontaktem z wirusem identycznie jak maska chirurgiczna, czyli zakrywa usta i nos, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi plusami są trwałość, komfort i niewielka waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta ochronna przyłbica wyprodukowana jest z surowców, dzięki którym może być użytkowana kilkadziesiąt razy. Jej transparentną przysłonę po kolejnym użyciu można zdezynfekować, a samą całość można również czyścić ręcznie (nawet do 30 razy) za pomocą mydła.

Kto może używać wielorazową ochronną przyłbicę?

Taką maseczkę wielorazową zaleca się stosować każdemu, kto troszczy się o ochronę, jak również komfort. Osoby powyżej 50 roku życia, cierpiące na astmę, starsze bądź sportowcy docenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nakładać maseczki ochronne podczas pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy zapewne uznają za zaletę też to, iż działa ona z FaceID.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]