Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Potrzebujesz etykiet na wódkę weselną? Sprawdź superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110

Zwyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego źródła jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, równie entuzjastycznie akceptowanych upominków, jest alkohol. Niemało ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć butelki na urodziny, ślub czy Sylwestra. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – podziękuj gościom weselnym

Na weselu trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale również coraz częściej Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki podarunek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale taka butelka z wódką może też stać się w interesującą pamiątką, której rodzina i znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety weselne, na których można umieścić informację o miejscu i dacie wesela, imionach nowożeńców czy podziękowanie za obecność. Etykiety na butelki można zamówić w różnorodnych barwach oraz wzorach, toteż bez trudu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji kupującego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym czy wieczorze panieńskim.

Etykiety na butelki – ozdabiaj swoje trunki

Etykietami z własnym tekstem można oznaczać butelki w domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie przetwarzasz nalewki, wina bądź soki, a później dzielisz się nimi ze znajomymi lub rodziną nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę prostej flaszki. Poza tym butelki można również oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]