Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

Chcesz zamówić drzwi wewnętrzne drewniane? Sprawdź http://bit.ly/2okMPzw.

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal doskonałe rozwiązanie, używane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach zaprojektowanych w klasycznym stylu. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe cechy oraz wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane mogą przetrwać przez wiele lat

Drewno to ekologiczny surowiec, który wykorzystany jako detal aranżacji wnętrza sprawia, że jest ono przytulne i bardziej intymne, a należycie pielęgnowany może zachować się w nienaruszonym stanie wręcz kilkanaście lat. Nowoczesna technologia umożliwia doskonałe dopasowanie parametrów drewna z wymogami współczesnego nabywcy, co owocuje produkcją drzwi cechujących się wyrafinowanym wyglądem i dużą funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się odpowiednią izolacją cieplną oraz małym stopniem rozszerzalności – czyli nie ulegają zniekształceniu. Opcja pomalowania ich zewnętrznej powierzchni dowolnie wybranym kolorem, bejcą bądź lakierem sprawia, że tego rodzaju drzwi zauważymy w pomieszczeniach przeróżnego typu – zarówno zaprojektowanych w nowomodnym, skandynawskim stylu, jak i domach hołdujących stylistyce retro. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z sosny, mahoniu oraz dębu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi, wzory z progiem lub bez oraz wiele innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i wspaniale się prezentują przez długi czas.

Szkło ornamentowe i witrażowe – drzwi drewniane na wymiar

Pragniesz założyć w swoim biurze skrzydła drzwiowe o nietypowym formacie lub nieszablonowych rozmiarach? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku warto zaufać wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą nieodpłatny pomiar, konsultacje techniczne, jak również możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zamówienie. Firma Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do indywidualnych zamierzeń zamawiającego i przykładowo wypełnić je szkłem – między innymi szybami piaskowanymi, witrażowymi lub fazowanymi, co zdecydowanie zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają też wyposażone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]