dodatki kuchenne sklep internetowy

Dom w skandynawskim stylu – zainspiruj się ofertą Deco Składu

Najwygodniej czujemy się w mieszkaniu, w którym otaczają nas meble pasujące do naszej osobowości. W takim pomieszczeniu łatwiej nam odprężyć się po ciężkim dniu pracy. Stąd tak kluczowa jest troska o właściwe zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej. Jeżeli zatem urządzasz właśnie dom bądź dopiero myślisz o niewielkim remoncie, poszukaj inspiracji w sklepie Deco Skład.

Sklep Deco Skład – obszerną oferta dodatków do łazienki i kuchni

Deco Skład oferuje dekoracje, akcesoria i wyposażenie wnętrz wykonane w modnym od dawna stylu skandynawskim. Jego kluczową cechą jest nieskomplikowany wygląd, spora miara surowości oraz wykorzystanienaturalnych materiałów, często obrabianych ręcznie. Styl skandynawski to jednak szerokie pojęcie i tak naprawdę każdy znajdzie w nim coś co przypadnie mu do gustu – mieszczą się w nim zarówno motywy nawiązujące do folku, a zarazem prym wiodą tu też mocne tendencje ukierunkowanie na urządzanie mieszkań w w wąskiej palecie kolorów.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu bądź sprawdzić jego asortyment przez internet, odkryjesz szeroka selekcję dodatków do kuchni, łazienki i jadalni, ale także dekoracji i mebli do pokoju dziennego, przedpokoju oraz bawialni dziecka. Tutaj kupisz wspaniale prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i naczynia i tekstylia do kuchni, którymi zachwyci się cała rodzina, jak również przybory do gotowania, pieczenia oraz przechowywania. Jeśli chcesz pięknej łazienki, sprawdź akcesoria i komplety łazienkowe pieczołowicie wybrane z asortymentu najlepszych producentów przez ekspertów Deco Składu . Jeżeli natomiast jesteś entuzjastą złota lub czerni i jest to kolorystyka, w której chcesz urządzić łazienkę, w sklepie Deco Skład odnajdziesz mnóstwo dodatków w tych kolorach.

Blog sklepu Deco Skład – wskazówki odnośnie aranżacji wnętrz i interesujące pomysły na prezenty

Deco Skład redaguje blog, w którym systematycznie prezentuje dużo fachowych wskazówek z zakresu wyposażenia wnętrz. Wskazówki, które tam przeczytasz odnoszą się nie tylko do aranżacji pomieszczeń, zakupu ergonomicznych sprzętów czy doboru najlepszych akcesoriów oraz dekoracji współgrających z określonym stylem. To także interesujące propozycje prezentów dla najbliższych z okazji przeróżnych rocznic, imprez oraz świąt. Warto odwiedzać ten blog systematycznie, by być wciąż na bieżąco z obowiązującymi tendencjami w aranżacji pomieszczeń.

Nasza siedziba:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]