Czym charakteryzują się drzwi zewnętrzne drewniane?

Jeśli chcesz kupić drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe, odwiedź ten adres.

Drzwi zewnętrzne pełnią wiele funkcji – strzegą przed włamaniem, oddzielają od harmidru dobiegającego z ulicy i chronią mieszkanie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Czemu warto wybrać drewniane drzwi zewnętrzne? Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi wejściowe – komfort cieplny oraz solidność

Kupno drzwi wejściowych to jedna z najpoważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy inwestor. Drewniane drzwi wejściowe już od dawna cieszą się ogromną popularnością, z uwagi na swoje cechy oraz solidność. Drewno znakomicie się prezentuje i można je wykończyć na sporo sposobów. Odpowiednio zbudowane drewniane drzwi wejściowe cechują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, że rachunki za ogrzewanie nie są za wysokie, a mimo wszystko w pomieszczeniach daje się odczuć komfort cieplny. Wybierając drzwi do mieszkania wypada rozważyć modele o przekroju 68 mm ewentualnie 92 mm. Wyjątkowym powodzeniem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo, dzięki swoich parametrów – są one odporne na deformacje i uszkodzenia mechaniczne, zatem doskonale nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne zewnętrzne drzwi drewniane są zaopatrzone w uszczelki najnowszej generacji.

Cechy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych

Producenci świadczą również wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są zalecane w razie posiadania niestandardowych otworów drzwiowych. Natomiast drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to oferta dla inwestorów, którzy kładą nacisk na oryginalny design. Jeżeli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, warto zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które zrealizuje spersonalizowany projekt na zamówienie, a równocześnie da długą gwarancję na swój produkt. W drzwi drewniane można wstawić wspaniale prezentujące się szyby, np. ornamentowe. Kupujący mogą również wybierać spośród ogromnego wachlarza szyldów. Niezależnie od zalet estetycznych, wypada również podkreślić pozostałe cechy, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Ciężko je sforsować, bowiem współcześnie coraz częściej zaopatrzone są w systemy antywłamaniowe. Zapewnia to lokatorom bardzo dobrą ochronę. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe mają również trzypunktowy zamek listwowy, a nabywca może zdecydować się na niski próg drewniany bądź aluminiowy. Żeby zabezpieczyć zewnętrzną powłokę drewnianych drzwi wejściowych przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, w toku ich produkcji stosuje się środki impregnujące najwyższej jakości.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]