Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Kapsułki Tchibo zamówisz na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/.

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od czterdziestu lat i stopniowo pozyskiwała sobie nowych miłośników. Ten praktyczny proces umożliwia przygotowanie kawy wysokiej jakości niezwykle nieskomplikowaną metodą – trzeba uzupełnić pojemnik z wodą w urządzeniu, umieścić kawę w kapsułce w dedykowanym zasobniku i zaledwie po minucie można cieszyć się pobudzającym napojem.

Jakie znamy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów takiego parzenia kawy. Ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo odróżniają się kształtem od innych, co przez wiele lat narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w kawę u jednego dostawcy. Problem ten dotyczył wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie dostępnych jest na rynku – także w Polsce – coraz więcej ich zamienników. Włoska firma Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten stworzył linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, iż pochodzi z jednej uprawy, gatunku i zbioru. Smak takiej kawy jest unikatowy, gdyż uformowało go mnóstwo najrozmaitszych składników, przykładowo warunki atmosferycznepanujące w roku zbiorów. Łączenie kaw single origin z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi tłumi ich unikalny nuty smak. Na rynku kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (100% robusta), a także z Nikaragui i Brazylii (100% arabika). W tych ziarnach mocno dostrzegalne są naturalne aromaty kakaowe, kwiatowe i czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – najlepsza co dnia

Urządzenia do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w domu, jak i w biurach lub hotelach. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczny – najczęściej zamyka się w przedziale 1,10-1,50 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż identyczny napój podawany w kawiarniach na mieście lub na stołówkach w biurze. Nowoczesny design oraz przystępne ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, iż z każdym rokiem częściej pojawiają się one w naszych mieszkaniach. Za ich sprawą będziemy mogli cieszyć się filiżanką takiej kawy na co dzień, a jednocześnie zaserwujemy koleżankom najwyższej jakości napój podczas okazjonalnych spotkań, bez zamartwiania o wysokie koszty. Jeśli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się wcześniej czy są zgodne z posiadanym przez nas sprzętem.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]