Bursztyn w biżuterii

Kup biżuterię z bursztynem.

Biżuteria z bursztynem nigdy nie wyjdzie z mody – zarówno wśród młodzieży, jak i nieco starszych osób. Zainteresowanie nią nie może bądź co bądź zaskakiwać – jantar jest przecież jednym z najpiękniejszych materiałów, a łatwość jego preparacji sprawia, że wytworzone z niego naszyjniki można dopasować do przeróżnych trendów. Aby cieszyć się jej właściwościami, powinniśmy o nią odpowiednio się zatroszczyć. Jak? Powie wam stworzony przez nas artykuł.

W czym trzymać biżuterię z bursztynem?

Złoto północy to bardzo wrażliwy surowiec – z tego powodu biżuteria z bursztynem bezwzględnie musi być trzymana w odpowiednich warunkach. Każdy naszyjnik musimy zabezpieczyć miękką tkaniną, a potem dokładnie zapakować w folię oraz umieścić w drewnianej szkatułce. Musimy również mieć na uwadze, by w jednym opakowaniu nie przechowywać dwóch przedmiotów – mogą się bowiem porysować.

Biżuteria z bursztynem – piękno na lata

Złoto północy nie znosi mocnych środków chemicznych. Słuszniej zatem postąpimy, wybierając do jego pielęgnacji delikatniejsze specyfiki – chodzi o oliwę z oliwek oraz kosmetyki dla dzieci. Biżuteria z bursztynem musi być czyszczona miękką ścierką, lekko zwilżoną wodą – pod żadnym pozorem nie może być jej za dużo.

Renowacja biżuterii z bursztynem

Znalazłeś w szufladzie zabytkową biżuterię z bursztynem? Niewątpliwie nadal robi niesamowite wrażenie, jednak widać jej wiek. Czy można ją odrestaurować? Próbując zrobić to samodzielnie, możesz tylko jeszcze bardziej ją uszkodzić – warto zatem zwracając się do złotnika.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]