Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Jeśli chcesz kupić balon do wina, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to znakomity podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – wyjątkowy prezent

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy upominek dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin bądź zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to także perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez trudu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]