Alternatywa dla rolet i żaluzji – zamontuj shuttersy w salonie i w sypialni

Zobacz shuttersy w sypialni na skyshutters.pl

Shutters, czyli wewnętrzne okiennice ozdobne, kojarzą się najczęściej z wnętrzami zaaranżowanymi w stylu tropikalnym i południowoamerykańskim. Ale ten moduł zabezpieczenia okiennic można użyć też w polskich domach – jest to niezwykle trwałe, a przy tym rewelacyjnie prezentujące się rozwiązanie, które w licznych przypadkach sprawdzi się lepiej niż modne teraz rolety.

Shuttersy w salonie – kontrola ilości światła docierającego do wnętrza

Shuttersy w salonie lub w pokoju gościnnym, pełnią podwójną funkcję – dekoracyjną i praktyczną. Shuttersy zauważalnie zwiększają estetykę pokoju. Ich lamele są szersze, co sprawia, że doskonale prezentują się na większości okien. Walory estetyczne są ważne, bowiem to w salonie przyjmuje się gości, a także spędza się w nim po kilkanaście godzin w trakcie dnia. Z tego powodu należy zadbać, żeby ten pokój nie tylko reprezentatywny, ale jednocześnie przytulny. Opcja ustawienia kąta pochylenia lameli shuttersów pozwala na regulację ilości promieni słonecznych wpadających do wnętrza, co umożliwia m.in. kompletne jego przyciemnienie, jeśli chcemy zobaczyć serial, bądź jego częściowe ściemnienie, gdy chcemy wyczarować romantyczny półmrok w pomieszczeniu.

Shuttersy w sypialni – idealne rozwiązanie dla chorych na alergie

Swoboda regulacji dostępu promieni słonecznych do wnętrza jest bez wątpienia najistotniejsza w sypialni. Shuttersy sprawdzą się tu jednak też z innej przyczyny – za ich sprawą można efektywnie kontrolować temperaturę sypialni, która w dużej mierze oddziałuje na nasz mocny sen. Dzięki shuttersom zimą przez dłuższy czas utrzymamy w sypialni ciepło, natomiast w trakcie lata łatwiej jest zachować w niej chłód. Oprócz tego shuttersy lepiej chronią przed hałasami z zewnątrz. Shuttersy to także wspaniałe rozwiązanie dla osób chorych na alergie. Gromadzi się na nich mniej cząsteczek kurzu aniżeli w zagięciach firanek, a ich konserwacja jest bardzo prosta i trwa wręcz parę chwil.

Poza salonem i sypialnią shuttersy bardzo dobrze będą prezentować się także w pokoju dziecięcym, w łazience oraz w kuchni.

Nasza siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]