Zdjęcia sferyczne dla Twojej firmy powierz fotografowi Google

Potrzebujesz skontaktować się z fotografem Google? Skieruj się tutaj

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w czasie popularnością, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Opcja wirtualnego przejścia się po firmie przyciągnie sporą ilość nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, jego przygotowanie warto powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania fotografii, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. By pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować co najmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto wybrać fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Osoba, która sprostała wymogom Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie narażamy się na nieudany czy błędnie zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też wytyczne dotyczące przygotowania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nieraz dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, przygotować materiały na inne serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc w jej weryfikacji – co jest ogromnym plusem.

Jak znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu lokalizacji uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może też reklamować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, iż ma on stosowne umiejętności i jest zawodowcem w zakresie tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]