Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Więcej szczegółów o tworzeniu wirtualnego spaceru w gabinetach dentystycznych. Kliknij tu.

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy lub nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się w jego granicach. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element zostajemy przekierowani do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe opłaty. Możemy go jednak prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Dlaczego opłaca się stworzyć wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Główny z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas częściej od konkurencji nie posiadającej takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy dość szybko i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie stworzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarski, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Możemy także pokazać tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet dentystyczny lub lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać też wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, aby zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]