Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

Jesteś zainteresowany pełną ofertą wypraw górskich? Nie zwlekaj! Skieruj się na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś aktywnym turystą, który docenia bezpieczne i świetnie opracowane wycieczki nadzorowane przez zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Zapraszamy na trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują aktywne spędzanie urlopu i posiadają minimalne doświadczenie w tego rodzaju wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o różnym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to wyprawa dla jednostek sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w ekspedycjach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o sporej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają przy tym spełnienie marzeń oraz poznanie swoich reakcji w niecodziennych okolicznościach. Firma angażuje zawodowych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wylot specyfikę górskiego krajobrazu, ale również chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Są oni też w stanie zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy między innymi w Dolomity, Alpy czy na pasmo Pirin.

Nasza siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]