Wisiorki ze srebra

Zobacz, gdzie zamówić wisiorek.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda kobieta lubi mieć na sobie oryginalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety komfort kupowania takiej ilości biżuterii nie każdej z przedstawicielek płci pięknej jest dostępna. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć na sobie za każdym razem co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć blisko przy szyi albo nisko na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Wpływa to na to, jak biżuteria prezentuje się w całości.

Uwagę warto zwrócić także na grubość wybieranego łańcuszka i materiał, z którego go zrobiono. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie czy szukasz o klasycznym kształcie (koła, łzy, rąbu etc) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Szeroki wybór istnieje także jeśli chodzi o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]