Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

Jeśli chcesz zamówić kolczyki, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/y937wvju

Jednymi z najchętniej kupowanych przez Polki elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – bardzo wzniosłą i mniej oficjalną. Zobaczmy dlaczego są tak rozchwytywane oraz gdzie możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – jaki wzór wybrać

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych fasonach. Najczęściej kupowane są urocze wkręty, które pasują od święta i na co dzień, są skromne, jak również wytworne. Równie popularne są długie kolczyki, które cudownie podkreślają sylwetkę. Sprzedawane jako wysadzane drogocennymi kamieniami albo zupełnie gładkie. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie powodują alergii skóry, co zazwyczaj dzieje się w przypadku dodatków z tworzyw sztucznych. Najbardziej gustowne kolczyki wyprodukowano techniką oksydowania, więc wybierając je zweryfikujmy próbę oraz technologię ich wykonania.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy dokładnie czyścić i systematycznie eliminować wszelkie zanieczyszczenia, żeby zawsze prezentowały się doskonale. Należy przecierać je codziennie delikatną szmatką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne balsamy zapobiegające ciemnieniu, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast domowych sposobów pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie preparaty niezwykle niszczą delikatną fakturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór ozdób znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne obniżki cen. Poza tym zakupy internetowe to niebywała wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane kobiety.