Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Zapraszamy do sklepu jubilerskiego Kraków - tu zawsze znajdziecie to, czego potrzebujecie!

Wraz z rozwojem rynku oraz ewolucją internetu, zreformowaliśmy także nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. Teraz entuzjastycznie korzystamy z opcji zakupów w sieci. I choć w internecie odnajdziemy nieomal wszystko, nadal jest wiele rzeczy, które najlepiej nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Atuty zakupów u jubilera

Zakup złotego naszyjnika, broszki bądź pierścionka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Zatem, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie działanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli zamierzamy kupić pierścionek bądź obrączki ślubne, mamy okazję przymierzyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeśli zaś znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt ciasny lub za luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego rozmiaru albo wykona nowy. Kolejną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej wskazówki jubilera. Poradzi on nam jak dopasować odpowiedni kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, pokaże współczesne trendy we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie wręcza się na komunię, ślub czy imieniny.

Dodatkowe usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także pełnią inne usługi. Reperacja uszkodzonej biżuterii jest jedną z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się wisiorek, złotnik błyskawicznie i umiejętnie naprawi go w swoim warsztacie. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy obwód palca, jubiler przerobi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na wisiorku czy pierścionku gratulacje, datę, podziękowania albo inny znaczący dla nas cytat. Natomiast jeśli pragniemy sprezentować komuś unikalny podarunek, albo mamy swój pomysł na sygnet lub naszyjnik, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w mieszkaniu mamy niekompletną lub niepotrzebną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Nasza siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]