Kolczyki serduszka – dla dziewczynek i eleganckich kobiet

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu znajdziesz kolczyki serca.

Kolczyki serca są jednym z najchętniej kupowanych typów biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na wszelkie okazje, doskonale akcentują urodę, są także perfekcyjnym pomysłem na upominek. Jakie typy kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z jakich surowców zazwyczaj są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – wzór nie tylko dla dziewczynek

Wzór serca jest często używany w jubilerstwie. Stanowi on inspirację do wytwarzania kolczyków zarówno dla kobiet, jak i dla dziewcząt. Kolczyki serduszka są subtelnym dodatkiem do wielu stylizacji. Występują zarówno w postaci kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest przeważnie wybierany na swobodne okazje – nosimy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki sztyfty nie górują nad stylizacją, ale w delikatny sposób uwydatniają prawdziwe piękno kobiety. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być użyte do optycznego wysmuklenia szyi oraz wyszczuplenia oblicza. Tego typu kolczyki zakłada się na studniówki, wieczory w operze bądź romantyczne kolacje i wyśmienicie komponują się one z wieczorowymi sukniami. Kolczyki serca dla najmłodszych sprawdzą się natomiast zarówno podczas Pierwszej Komunii świętej, jak i w szkole.

Kolczyki serduszka – świetny prezent dla ukochanej kobiety

W sprzedaży obecne są kolczyki serduszka wyprodukowane ze srebra i złota. Modne są też kolczyki pozłacane – tańsze, a jednocześnie prezentują się niezwykle efektownie. Zarówno kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone szlachetnymi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. W sklepach nabędziemy kolczyki serca w kolorze rubinowym bądź błękitnym, a także modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można wręczyć w prezencie ukochanej osobie, na przykład na Dzień Babci, rocznicę ślubu tudzież w wielu innych sytuacjach. Wręczone kochanej kobiecie – narzeczonej, babci lub żonie, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o istniejącej między wami więzi, szacunku oraz miłości.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]