Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Więcej o kolczykach z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały dodatek dla eleganckiej pani. Tego typu świecidełka idealnie harmonizują się z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to wymarzony prezent

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, posiadające znakomite cechy wizualne. Migoczą pod wpływem światła szykownym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz pozbawione koloru. Ich wygląd wspaniale naśladuje naturalne diamenty, wykorzystywane są więc jako detal zdobniczy. Istnieją także kolorowe rodzaje cyrkonii – poprzez użycie odpowiednich komponentów można uzyskać następujące odcienie: szafirowy, bordowy, seledynowy, brązowy. Najchętniej kupowane są kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako upominek z okazji urodzin lub na Gwiazdkę.

Pierścionki, obrączki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te mieniące się dodatki są zahartowane i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych pierścionków, kolii oraz łańcuszków. Gdzie możemy zakupić ozdoby z cyrkoniami? Ogromny wybór mają sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w zróżnicowanych wariantach i atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć upragnioną i piękną biżuterię. Klientki często kupują proste kolczyki, jak również te obficie dekorowane.