Silniki elektryczne prądu stałego, serwomechanizmy, przekładnie – gdzie zamówić?

Wszystko o dostawcy przekładni planetarnych znajdziesz na ultrarobotics.pl.

Powszechne stosowanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do sięgnięcia po efektywne rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od ponad 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, motoreduktorów (AC, DC i BLDC, a także przekładni planetarnych i falowych produkowanych z wysokiej klasy surowców przez najlepszych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy szczycące się rewelacyjną niezawodnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji sprzętu medycznego, frezarek czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znanej z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 95%).

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Positec oraz Sesame Motor Corp.

Nasza siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]