Ergonomiczna skrzynka teletechniczna

Potrzebujesz skrzynki teletechnicznej? Skieruj się na ten adres.

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być niezwykle ergonomiczne. Na rynku dostaniemy wiele ich rodzajów, których konstrukcja musi być dostosowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – jakie wyróżniamy rodzaje?

Skrzynka telekomunikacyjna musi być skonstruowana ze wzmocnionego surowca i jednocześnie przepuszczać sygnały Wi-Fi. Na rynku wyróżniamy 2 podstawowe rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Bardzo często spotykany model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na powietrzu, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt, jak również urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są kable telekomunikacyjne – takie jak skrętki koncentryczne oraz główne przyłącza sprzętów – modemy TVK, rozgałęźniki. Komponenty w środku skrzynki możemy przyłączyć na przykład na paski rzepowe lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – zabezpiecz się przed dostępem osób niepowołanych

Ważnym czynnikiem jest także ochrona przed ingerencją osób trzecich do wnętrza szafki. Specjalne zamki świetnie spełniają swoją rolę. To istotne również w domu, w którym znajdują się osoby małoletnie. Nie zapominajmy też o zachowaniu ładu w środku szafki – do tego celu wykorzystuje się dedykowane komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że szybko dostosujemy je do naszego mieszkania.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]