Prawo cywilne i prawo ochrony konsumentów – o kancelarii prawnej Czarniak Baszczyn

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest ulokowana w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Takie położenie powoduje, że na rozmowę z adwokatem można łatwo dotrzeć z każdej części miasta, jak również innych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele spółek i firm, jak i osoby indywidualne.

Adwokat i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy także aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są przede wszystkim postępowania z dziedziny prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Natomiast Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną zwłaszcza w obszarze umów zawieranych przez przedsiębiorców, jak również prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Kancelaria prawna Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Do klientów Kancelarii należą przede wszystkim osoby posiadające polisolokaty lub kredyty frankowe. Są to także przedsiębiorcy, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria posiada duże doświadczenie także w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z bankami, instytucjami finansowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pośród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce mało jest osób, które posiadają kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat oraz pomocy prawnej frankowiczom. W prowadzeniu sporów dotyczących polisolokat Kancelaria Czarniak Baszczyn ma 5-letnie doświadczenie, natomiast w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również odwalutowania bądź unieważnienia kredytu w CHF – ponad 4 lata doświadczenia.